Home » Kdo jsme » Ohlasy

Co říkají naši zákazníci!

Zaměření na potřeby zákazníků a dosažení co největší výhody pro ně je pro nás velmi důležité. Poslechněte si, co někteří naši zákazníci říkají ...

Byli jsme spokojeni s rychlými dodávkami, vynikající kvalitou HOBAS výrobků a podporou v  místě stvaby. "

Frederic Sega, SADE, Ecuador

Jsme hrdí, že Vidin je první projekt v Bulharsku, který byl realizován z nekruhového HOBAS potrubí. Město Stanilov doporučuje HOBAS NC Line i do dalších měst. Děkujeme firmě HOBAS za odbornou pomoc během všech fází projektu. "

Plamen Kostov, Stanilov, Bulgaria

Vzhledem k naší spokojenosti s potrubím HOBAS z dřívější spolupráce a díky dobrým vztahům s firmou HOBAS jsme si je opět vybrali.”

Brenden Tippets, BT Construction, USA

HOBAS potrubí má vysokou tuhost, což je důležité při použití ve velkých hloubkách nebo při výskytu vysoké hladiny podzemní vody. Díky odolnosti vůči korozi a proti oděru a dlouhé životnosti se HOBAS potrubí ukázalo jako nejlepší řešení z ekonomického i provozního hlediska. "

Duosch Felix, Caprez Ingenieure AG, Switzerland

Byl jsem příjemně překvapen HOBAS potrubím, skvělý prodej a poprodejní servis a profesionální tým. HOBAS je opravdu špičková globální společnost. Děkujeme za "making it happen" pro nás v Peña Flor.

Juan Cordon, Private customer, Guatemala

Jsme spokojeni s navrhnutým technickým řešením a profesionální spoluprací s firmou HOBAS. Rozhodnutí rekonstruovat kanalizaci s pomocí HOBAS NC Line profilů se ukázala jsko správné.”

Walter Bergmann, EBW Entwässerungsbetrieb der Stadt Würzburg, Germany

Díky firmě HOBAS se nám podařila neuvěřitelná mikrotuneláž s výkonem 44,5 m za den při použití největší evropské mikrotunelážní hlavy a to včetně jedné části v oblouku. HOBAS je důvěryhodný dodavatel vysoce kvalitních produktů. "

Jerzy Żyła, Inżynieria Rzeszów, Poland

HOBAS není jen dodavatel potrubí, ale i tým inženýrů a techniků připravených poskytovat řešení od začátku až do úspěšného dokončení projektu."

Côme Forzy, Montaron / Bouygues Group, France

Naše společnost instaluje HOBAS potrubí více než 20 let. Instalace tohoto vysoce kvalitního výrobku je snadná a podpora prodeje a servis na stavbě jsou výjimečné."

Janie Rodriguez, Oscar Renda Contracting, Inc., USA

Jsme velmi spokojeni. Nakoupili jsme velké množství HOBAS potrubí až do profilu DN 2400, kterých je za  posledních 25 let již několik kilometrů."

Adolf Zotter, Zotter Bau GmbH, Austria

S firmou HOBAS máme solidní a rovnocenný obchodní vztah. Již více než deset let úzce spolupracujeme na několika národních i mezinárodních projektech o různé velikosti. Spoléháme na vysokou kvalitu HOBAS výrobků, jakož i profesionalitu a odbornost celého týmu, se kterým spolupracujeme při nalézání optimálního řešení našich stavebních projektů. Ve firmě HOBAS máme partnera, který 100% sdílí naše vysoké standardy kvality v zájmu našich klientů."

Ulf Michel, Managing Director Michel Bau, Germany

Tento projek opět ukázal, jak je důležitá dobrá pokládka potrubí. HOBAS dokázal, že je nejen vysoce kvalitní potrubí, ale že má také prvotřídní konzultanty, kteří nás provázeli celým projektem."

Boris Karadenchev, Vice Mayor of Varna, Bulgaria

Jsem přesvědčen, že roury HOBAS budu používat častěji. Jejich instalace je jednoduchá a bezpečná. Vzhledem k relativně tenké stěně potrubí HOBAS jsem byl zpočátku skeptický, ale dokázaly mi, že jsou při protlačování mnohem silnější než jiné materiály. "

Mr. Tangamani, Tactic Engineering Pte. Ltd., Singapore

Předpokládali jsme více výzev, než jsme ve skutečnosti měli. Díky troubám HOBAS CC-GRP byla práce jednodušší, než jsme očekávali, a dodávka byla rychlá a na čas, jak bylo slíbeno. Rozhodně můžeme tento produkt doporučit pro budoucí projekty. "

Jeff Peyerk, Tyger Excavating, USA

Mnohokrát děkuji celému týmu firmy HOBAS za jejich odbornou podporu, a to zejména během fáze plánování a instalace. Můžeme vřele doporučit potrubí HOBAS pro každého, kdo staví elektrárny. "

Otto and Verena Wild, Eléctrica San Miguel SpA, Chile

Projekt byl obrovským úspěchem a letiště McAllen-Miller mělo opravenou dráhu týden před plánovaným termínem. Jsme přesvědčeni, že klíčem k úspěch projektu bylo použití HOBAS zboží. Byli jsme velmi spokojeni s produktem a s podporou HOBAS týmu. "

Hugh Weaver, HNTB, USA

Dnes jsme dostali poslední dodávku tohoto projektu a já bych rád poděkoval společnosti HOBAS. Velmi profesionální podpora předčila mé očekávání. Blahopřejeme! "

Calin Dobrea, S.C. CALA S.A., Romania

Trvalo nám dlouho, než jsme našli potrubí, které by vyhovovalo našim požadavkům. Potřebovali jsme protlakovou trubku, která by zároveň vydržela provozní tlak. Po dlouhém období hledání jsme zvolili HOBAS CC-GRP trouby, protože mají vlastnosti nezbytné pro protlačování, ale i pro tlakový režim potrubí: mechanickou pevnost a optimální hydraulické vlastnosti. Za normálních okolností bychom museli použít dva různé potrubní systémy tak, aby odpovídaly všem našim požadavkům. "

Nicola Meneghini, Mantovani SpA, Italy

Realizovali jsem spoustu velkých projektů s použitím jiných materiálů jako betonové a kameninové potrubí. A důvod, proč nyní používáme více HOBAS potrubí, je prostě takový, že jsme přišli na to, že je mnohem efektivnější, pokud jde o manipulaci a instalaci, což vedlo k lepším výsledkům při dodržování termínů projektu tak i samotné bezpečnosti projektu. 
Věříme, že používání nízko-emisních výrobků od HOBAS nám dává výhodu ve spojitosti s dopady na naše životní prostředí a také v posílení našich vztahů s vodárenskými společnostmi, které také usilují o snížení uhlíkové stopy u svých projektů."

Joseph Caligiuri, Califam Constructions Pty Ltd. Australia

Instalace byla většinou do otevřeného výkopu s několika tunelovými instalacemi HOBAS potrubí do ocelové chráničky. V obou případech je potrubí správně nainstalováno a neměli jsme problémy s viditelnou deformací ani netěsnosti spoje. Zkušenosti firmy Allied Construction s instalací HOBAS potrubí bylo v obou případech velmi pozitivní a to už od předprodejního servisu, přes dopravu, instalaci a technickou podporu. Podle našeho názoru má HOBAS potrubí některé velmi pozitivní výhody oproti mnoha dalším trubkám podobného typu. "

Bart LaMont, Allied Construction and Development, USA

Práce byly provedeny snadněji díky jednoduché manipulaci a spojům potrubí HOBAS. Práce na dálnicích bez přerušení provozu je vždy výzvou. Řešení pomocí potrubí HOBAS vyžaduje menší stavební stroje a změnilo obvykle složité skladování a manipulaci na snadnou instalaci. "

Norbert Cheminot, DLE EIFFAGE TP, France

Chtěli jsme najít produkt nejvyšší kvality. HOBAS nám nabídnul návštěvu výrobního závodu ve Wietersdorfu, kde jsme měli možnost poznat výrobu i různé zkušební metody, a tím se osobně přesvědčit o kvalitě těchto výrobků. Neuvěřitelně hladký vnitřní povrch nás ihned ohromil - u ostatních výrobců trub nic podobného nenaleznete. Dnes je naše elektrárna v provozu již několik měsíců a už nyní můžeme potvrdit vynikající hydraulické vlastnosti a minimální tlakové ztráty třením. Výkon elektrárny tak výrazně převyšuje naše očekávání."

David Glanzer, NockEnergie Glanzer GmbH, Austria

Vybrali jsme si potrubí HOBAS díky jejich pružnosti a trvanlivosti při uložení ve složitých podmínkách (od plastických jílů až po tvrdou skálu). Právě jsme úspěšně dokončili projekt včetně asi 700 m HOBAS potrubí DN 1000, který bylo instalováno mikrotuneláží v hloubce přibližně 9 až 10 metrů pod povrchem s rychlostí průměrně 15 metrů za den. Klient, kterým je Queensland Urban Utility, je velmi spokojený a my se těšíme na další projekty s HOBAS potrubím."

Brett Everard, Rob Carr Pty Ltd, Australia

I přes krátkou lhůtu stanovenou hlavním zadavatelem se podařilo plnit úkoly na čas a to díky úzké spolupráci s firmou HOBAS. Řešení takto těžkého úkolu společně s partnerem jako je tento, bylo dobré rozhodnutí. "

Robert Ziernicki, AHIS S.A. Poland

Vybírali jsme z mnoha možností: počínaje dřevem, betonem přes GRP. Nakonec jsme se rozhodli pro skleněným vláknem vyztužené trubky od firmy HOBAS. Je s nimi snadná manipulace a představují ekonomické řešení. "

Gebhard Senn, TIWAG-Tiroler Wasserkraft AG, Austria 

Jsou to opravdu dobré trubky. Měli jsme exkurze na stavbě a všichni odcházeli spokojeni."

Butch Lane, JML Trucking and Excavating, USA

Potrubní systém z GRP HOBAS představuje funkční řešení. Mohli jsme nainstalovat téměř kompletní řad bez tvarovek. Požadované poloměry byly dosaženy pomocí vychýlení ve spojích a úhlovému řezu konců rour. HOBAS odborníci nás podporovali v průběhu celé fázi plánování projektu. "

Christoph Aste, AAE-EntwicklungsGmbH, Austria

Tyto trubky nás přežijí. Dle odhadů až 100 let. "

Tom Stockel, Macomb County Drain Commission, USA